Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boss Nakliyat Blog sayfamızda sektörümüzle ilgili pek çok konuyu ele alıyor. Siz değerli müşterilimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışıyoruz. Pek çok makalemizde evden eve nakliyat konusuna değindiğimizi göreceksiniz. Evden eve taşımacılık gerçekten çok dikkat edilmesi gereken ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması gereken değerli bir konu.

Eşya sahibi olarak eşyalarınızın eksiksiz diğer eve taşındığından, hasar almadığından ve doğru şekilde monte demonte edildiğinden emin olmak istersiniz. Bu konuda ilk adım ise doğru nakliyat firmasını seçmeniz gerekir. Nakliyat fiyatları, taşımacılık yapacak markanın kalitesi ve birçok etken önemlidir. BossNakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda baştan sona kadar destek olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Üzülerek bildirmek isteriz ki birçok müşterimiz mağdur biçimde bize ulaşıyor. Büyük sıkıntılar yaşadıklarından bahsediyorlar. Maalesef her nakliyat firması, müşteri taleplerini karşılayacak boyutta araç taşıma kapasitesine sahip değildir. Profesyonel yaklaşım sergilememektedir. Eşya sigortalama ve eşya paketleme hizmeti vermemektedir. BossNakliyar olarak evden eve nakliye konusunda sürecinizin başından sonuna kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eşya asansörü gibi teknolojik destekler ve tüm hizmetler konusunda tam hizmet vermekteyiz.

"<yoastmark

Evden eve taşımacılık konusunda nelere dikkat edilmeli?

  • Operasyon ekibinin eşyaları taşıyabilecek en doğru aracı seçmesi. Seçilen aracın yeterli donanıma sahip olması.
  • Operasyon ekibin aracı malzemeyi ve operasyon ekibini doğru muayene edememesi sonucu sonradan masrafların oluşması.
  • Operasyon ekibinin eğitimli ve bilinçli olması.
  • Eşyaların doğru şekilde demonte ve monte edilmesi.
  • Eşyaların doğru şekilde paketlenmesi ve sigortalanması.
  • Paketleme ambalajlarının kaliteli olması.
  • Eşya sahiplerinin paketlediği kolilediği eşyaların operasyon ekibince doğru şekilde taşınması.
  • Evden eve nakliye işlemleri şehirlerarası yapılacaksa Operasyon ekibinin yol güzergahını iyi bilmesi gerekir. Aksi halde yolda gemi masrafları, ücretli yol masrafları oluşabilir. Daha kötüsü, zaman gecikmeleri yaşanabilir. O halde, Operasyon ekibinin şehirlerarası taşımacılıkta tecrübesiz olması.
  • Beyaz eşya ve tüm elektronik eşyaların doğru şekilde taşınması.
  • Sözleşmeye uygun davranılması, zamanında doğru maliyetle iş yapılması.

Tüm bu hususlara dikkat edilmesi mümkün olmayabilir. Boss Nakliyat olarak önerimiz evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır sektörde olan referansları güçlü. Müşteri memnuniyeti yüksek markalarla çalışmanız yönünde.  Evden eve nakliyat firmaları arasında sosyal medyayı aktif kullanan ve kendini doğal şekilde ifade eden markalardan bir liste yaparak hepsini arayabilir. Tek tek bilgi alabilirsiniz. Bizlere de ister mail yoluyla ister telefonla ulaşabilirsiniz.

Umarız huzurla yaşamaya devam edersiniz.

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Başa dön