BossNakliyat Büro Taşıma Hizmetleri

Büro Taşıma Hizmetleri

BossNakliyat olarak, Türkiye genelinde ofis taşıma hizmetleri sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için 1998 yılından beri her gün kendimizi geliştirmek için canla başla çalışıyoruz. Sizlere, profesyonel ve güvenilir büro taşıma hizmeti verebilmek için operasyon ağımızı her gün geliştiriyoruz. 

Kurumsal ofislerin, büroların taşınma süreci farklı bir uzmanlık alanı olduğunu bilmenizi isteriz. Büro taşıma hizmetleri hızın, güvenilirliğin, profesyonelliğin en üst düzeye çıktığı konulardan biridir. Operasyon süreçlerinin dikkatle yürütülmesi önemlidir, ihtiyaçlar işin başında belirlenmelidir. Operasyon sürecinde yaşanabilecek sorunların tespit edilmesi gerekir. Nakliye çalışmalarını yürütecek personelin bilgilendirilmesi dışında, taşınacak ofis personelinin de eşyalarını taşımaya hazır hale getirmesi sürecinde bilgilendirilmesi ofis taşıma konusunda önemli konulardan biridir.

Ofis Taşıma Alanında Detaylar Önemlidir!

BossNakliyat olarak Büro Taşıma Hizmetlerimizi sunarken arşiv taşıma konusundaki tecrübemizi siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz. Bu konuda ofis taşıma şirketleri arasında farklılaştığımızı bilmenizi isteriz. 

Büro Taşıma yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunuyor. Gelin birlikte inceleyelim: 

  • Ev taşımacılığından farklı olarak büro, ofis taşımacılığında ihtiyaçların tam belirlenebilmesi için bir kontrol listesi oluşturmak gerekir. Operasyon ekiplerimiz sizlerle birlikte bu kontrol listesini oluşturur ve kıymetli evrak, demirbaş ve diğer eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlar. 
  • Eşyaların Gruplanması,
  • Doğru malzemeden üretilmiş kutulara yerleştirilmesi,
  • Etiketleme çalışmalarını yapılması diğer önemli konulardır. Tüm bu çalışmalar doğrudan kaliteyi ve hızı etkiler. 

 

BossNakliyat olarak Büronuzu güvenle taşıyoruz!

Operasyon ekiplerimiz farklı alanlardaki nakliye tecrübelerinin tümünü değerli markanızın yeni ofisine geçme sürecinde kullanır. 

  • Planın doğru işlemesi için sıra ve düzene uyma,
  • Çalışma alanlarının doğru etiketlenerek ayrılması ve montaj sırasında kolaylık dikkat ettiğimiz konular arasındadır. 
  • Mobilyalarınızın taşınması, de-monte ve monte işlemlerinde de uzman ekibimiz dikkatle çalışır.

 

Instagram hesabımızı takip ederek güncel çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

 

BossNakliyat Büro Taşıma Hizmetleri
Başa dön