Arşiv Taşıma

[vc_row gap=”80″ css=”.vc_custom_1530533604775{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column width=”2/3″][et_animated_title type=”h3″ font_size=”48″ mobile_font_size=”24px” tablet_font_size=”32px” line_height=”56″ animation_type=”words-direct” start_delay=””]Arşiv Taşıma[/et_animated_title][et_gap height=”2″][et_animated_title type=”h3″ font_size=”24″ line_height=”32″ color=”#fd8c40″ animation_type=”letter-direct” start_delay=”200″]Güven Taşıyoruz.[/et_animated_title][et_gap][et_braket_simple font_size=”24″ line_height=”32″ text=”Taşınmak istiyorsunuz ama kafanızda onlarca soru var ve tedirginsiniz. Hepsini biliyoruz ve sizin için taşınmayı kabus olmaktan çıkarıyoruz.”][et_gap][vc_column_text]

[et_gap_inline width=”50″ /]Doğru bir arşiv taşıma hizmeti verilebilmesi için ilk olarak işin ciddiyetinin büyüklüğü anlaşılmalıdır. İşletmemiz, alanında uzman personellerle taşıma hizmeti vermektedir. Kişilerin, kurumların ve kuruluşların önemli belgelerini içeren arşivler, yazılı ya da görsel belgeler niteliğinde olabilmektedir. Günümüzde pek çok işletme hala arşiv sistemiyle çalışmaktadır. Ofis değişikliği, bina değişikliği de arşivlerin taşınmasına sebep olmaktadır.

Arşiv Taşımada Önemli Noktalar

[et_gap_inline width=”50″ /]Hastaneler, adliyeler, üniversiteler ve daha nicesinde bulunan arşivler, tanışırken belirli bir yönerge izlenmelidir. İşletmemiz, müşterilerinin arşivlerini taşırken hiçbir zarar gelmemesi için özel yöntemler kullanmaktadır. Kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetimizin ardında, işin önemini ve ehemmiyetini bilen personellerimiz yatmaktadır. Uygun taşıma kolileri aracılığıyla bir binadan diğerine taşınan arşivlerinizde, hiçbir karışıklığa sebep olmadan ürün teslimi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Hizmet

[et_gap_inline width=”50″ /]Arşiv taşıma işlemini, işletmemiz gibi profesyonellerden almanız çok önemlidir. Nerede ve nasıl hamleler yapılması gerektiğini bilen işletmemiz, sizlere arşiv taşıma konusunda yardımcı olurken aynı zamanda belgelerinizin kaybolmasının da önüne geçmektedir. Kolilerimizi çok büyük ya da çok küçük değil, tam olarak belgelerinizin boyutunda tedarik ederek, kolay bir taşıma ağı kuruyoruz. Belgelerinizin ıslanmasını ve nemlenmesini önlemek için özel üretilmiş kağıtlardan, kutulardan ve ambalajlardan yardım alarak taşıma işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Arşivler İçin Uygun Yöntemlerin Belirlenmesi

[et_gap_inline width=”50″ /]Bizler için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bu yüzden taşınacak arşivleriniz için ilk olarak ekspertiz ekibimizi görevlendiriyoruz.

Ekspertiz ekibimiz işletmenizdeki arşivleri tararken şu adımları izliyor;

  • Eşya ve belgelerin fizibilitesinin çıkartılması,
  • Belgeleri taşımaya uygun araç ve yöntemin belirlenmesi,
  • Kullanılacak yöntemden müşterilerin bilgilendirilmesi.

İşletmemiz, arşivlerinizi taşırken, sizlere en şeffaf haliyle hizmet vermektedir. İşletmenizdeki arşivin, bölümlere ve parçalara ayrılması, bu numaralandırma ve sıralama işlemleriyle kutulanması, tekrar yerleştirilmesinde de büyük önem arz etmektedir.

Özel Kutulama ve Gizlilik

[et_gap_inline width=”50″ /]Arşivleri dilerseniz siz kendiniz, dilerseniz bizler kolileyerek taşımaya hazır hale getiriyoruz. Her belgenin önemini ve gerekliliğini bildiğimiz için kutuları özel bir şekilde kapatıyoruz. Arşiv sorumlusu hariç kutuların açılması böylece mümkün olmuyor. Gizlilik ve güven çerçevesinde verdiğimiz hizmetlerimiz, müşterilerimizin taşınma anında yanında olmamızla taçlanıyor. Arşivlerinizi bulunduğunuz ilden ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına taşıyabiliyoruz. Avrupa standartlarını her zaman işletmemizde uygulayarak, dünyanın her yerine taşımacılık gerçekleştirirken gerekli ekipmanlardan ve araçlardan asla kısıtlamaya gitmiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Birinci İlkemiz

[et_gap_inline width=”50″ /]Müşterilerimize taşıma hizmeti verirken, hiçbir ürünlerinin zarar görmesine izin vermiyoruz. Özel üretim taşıma araçlarımız ve ekipmanlarımızla bu olasılığı sıfıra indiriyoruz. Müşterilerimize her zaman dürüst, kaliteli ve güvenilir hizmetler sağlamak için kurduğumuz şirketimizde, daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyoruz. Özellikle kendi işletmemizde de taşımacılık alanında kendimizi geliştirmek için sürekli yenilikler arıyoruz. Arşiv taşıma ve depolama hizmeti istediğiniz takdirde 7/24 izlenen, güvenlik personeli destekli depolarımızda da hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

arşiv taşıma[/vc_column_text][/vc_column][vc_column animation_delay=”0″ width=”1/3″ css=”.vc_custom_1530279884745{border-left-width: 1px !important;padding-left: 20% !important;border-left-color: #e0e0e0 !important;border-left-style: solid !important;border-radius: 1px !important;}” el_class=”et-element-column-with-border-left”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-4″][/vc_column][/vc_row]

Başa dön