Şehir İçi Nakliye

Firma olarak verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de şehir içi nakliye olarak sıralanabilir. Uzun yıllardır bu alanda çalışıyor olmanın da verdiği tecrübeden dolayı çeşitlenen hizmet ağımız vardır. Talep etmeniz halinde taşıma işlemleriniz profesyonel bir şekilde yerine getirilir. Şehir içinde veya şehirlerarası olması fark etmeksizin aynı şekilde sigortalı, sorunsuz ve profesyonel bir şekilde taşıma işlemlerinizi yerine getiriyoruz.

İletişime geçerek bilgi vermeniz durumunda önce keşif ekiplerimiz ardından da taşıma alanında çalışan elemanlarımız tarafından nakliyat işlemlerini yapıyoruz. Parçalı ve uzmanlık alanına göre seçilmiş olan çalışanlarımız ile nakliyat konusunda da memnun olma garantisi sunarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Nasıl Taşıma İşlemleri Yapıyoruz?

Taşıma hizmetlerimizden olan şehir içi nakliye konusunda firmamızdan destek almak istediğinizde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ardından;

  • Keşif ekiplerimiz nakliyat için gereken malzemeleri görerek değerlendirme yapar,
  • Taşıma maliyet ve masraflarını hesaplarlar,
  • Gereken taşıma ekipmanları belirlenir,
  • Taşıma için gün belirlenir.

Nakliyat işlemleriniz sırasında her açıdan ve her konuda gereken detaylar sunulur. Firmamız hem uygun maliyetle hem de memnun kalmanızı sağlayacak bir hizmet anlayışı ile taleplerinizi yerine getiriyor.

Maliyetler Nasıldır?

Talep edeceğiniz hizmetlerimizin tamamı için farklı maliyet etmenleri vardır. Asansörlü taşıma istediğinizde asansör ve farklı maliyetler eklenirken şehir içi nakliye talep etmeniz halinde farklı kalemlerden bahsedilmesi söz konusu olacaktır. Taşımanın şehir içinde olması uzaklıktan kaynaklanan maliyetin şehirlerarası taşımacılığa göre daha az maliyet olmasına neden olur.

Bundan dolayı maliyetlerin mümkün olduğunca düşük olması adına hesaplamalar yapıyoruz. Maliyetlerin sigorta ve diğer taşıma giderleri de eklenerek hesaplanmasını sağlıyoruz. Nakliyat taleplerinizde de sigorta konusunda titiz davranarak herhangi bir konuda zarara uğramanızı engellemeyi amaçlıyoruz.

Nakliyat Konusunda İşlem Basamakları Nelerdir?

Nakliyat için firmamızdan hizmet talep ettiğinizde bazı adımları takip ederek yerine getiriyoruz. Bunların başında eşyaların veya nakliye edilecek olan ürünlerin taşınması geliyor. Elemanlarımız kısa süre içinde ve dikkatli bir şekilde bu adımı yerine getiriyor. Ardından da demonte hale getirilen eşyaların tamamının istenen yere ulaştırılması için çalışmalar yapılıyor. Elemanlarımız alanında tecrübesi olan kişiler olduklarından dolayı her adımda pratik ve hızlı bir şekilde hareket edilmesini sağlıyoruz.

Şehir İçi Nakliyatta Dikkat Ettiklerimiz

Şehir içinde nakliyat konusunda maliyetlerin oldukça düşük olmasını sağlıyoruz. Bu konuda sigortalı olarak işlem yapıyor olmamız da bir başka farklılığımızdır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine de odaklanarak hareket ediyor olmamızdan dolayı geri dönüşlerin takip edilmesini de önemsiyoruz.

Oldukça dikkatli olunmasından dolayı da işlem adımlarını tamamladığımızda size verilen tahmini süreden daha kısa süre içinde olduğunu kolaylıkla fark edebilirsiniz. Bu veya diğer hizmetlerimiz için iletişime geçmeniz ve keşif ekibimiz tarafından randevu verilmesini talep etmeniz yeterlidir. Nakliyat işlemlerinizde de her zaman ilk tercihiniz olmayı amaçlıyoruz.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

şehir içi nakliye

Başa dön