Piyano Taşıma

Evlerimizde, iş yerlerimizde bulunan piyanoların taşınması son derece hassas ve profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. İşletmemiz, müşterilerine uzman kadrosuyla piyano taşıma hizmeti sunmaktadır. Piyanolar pek çok farklı modele göre ayrılsa da temelinde hepsi müzik enstrümanıdır ve özenle taşınması gerekmektedir. İşletmemiz, her zaman siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Dürüstlük ve şeffaflık ilkemiz doğrultusunda, nakliye alanında geniş hizmet sağlıyoruz.

Piyano Taşıma Yaptığımız Bazı Modeller

Müşterilerimiz, bizlere farklı boyutlardaki ve kilolardaki piyanolarının taşınması için hizmet isteğinde bulunabilirler. Ekspertiz ekiplerimiz, piyanolarının büyüklüğü ve uygun taşıma koşullarıyla ilgili, müşterilerimizi bilgilendirmektedir.

Günümüzde en sık piyano taşıma yaptığımız modeller:

  • Duvar piyanosu
  • Çeyrek, yarım, tam kuyruklu piyano
  • Konsol piyano
  • Grand piyano
  • Konser ve salon piyanosu
  • Antika piyano

Kesinlikle piyanonuza zarar vermeden, en gerekli tedbirleri alarak, en ufak ayrıntıya kadar düşünerek piyanonuzun taşınmasını sağlıyoruz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizleri çalışmak için heyecanlandırmaktadır.

Uzman Kadronun Önemi

Profesyonel ekiple çalışılması, özellikle piyano taşıma konusunda geri dönüşü olmayan hataların engellenmesini sağlar.

Yanlış ve ihmalkar taşıma hizmetleri piyanolarınızda şu sorunların görülmesine sebep olur:

  • Piyanolarda tel kopmaları
  • Piyanonun ana gövdesinde çizilme
  • Piyanonun rezonans tahtasında çatlaklar

Piyano taşınırken, dikkat edilmesi gereken ve alınması gereken önlemlerin alınmaması, geri dönülmez sorunlara böylece yol açar. Bir daha eskisi gibi tını ve ses vermeyecek olan piyanolarınızın bakımını ve tamirini yaptırmanız da zararınıza olacaktır. Bizleri tercih ederek, alanında uzman kadromuzdan faydalanabilirsiniz.

Battaniye ve Özel Malzemelerin Kullanılması

Müşterilerimize güvenli taşımacılık hizmeti verirken uygun taşıma aparatları ve materyalleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Özellikle piyanolarda, dış kısmın çizilmesi ve zedelenmesi görüntü açısından istenmemektedir. Bunun için özel bir yöntem geliştirerek, piyanonuzu battaniyelerle kaplıyor, battaniyeleri sabitliyor ve taşınma esnasında alabileceği darbelere karşı onu koruyoruz. Kapaklar çıkartılarak, iç mekanizması sabitlenen piyanolarınız son derece güvenli araçlarımızla hiçbir zarar ve darbe görmeden dilediğiniz yere teslim ediliyor. Bazı durumlarda, balonlu ambalaj kağıtları da kullanılarak, piyanonuzun zararı minimuma indirilerek taşımacılık yapılır.

Taşımada Kullanılan Diğer Ekipmanlar

Hizmetlerimizi sağlarken, sizlerin ve ürünlerinizin her zaman güvende olmasını garanti ediyoruz. Konsol piyanolar 180 kilo ile 360 kilo arasında değişmektedir. Kuyruklu piyanolar, 350 ile 650 kilogram aralığındadır. Bu ağırlık normal bir insanın taşıyabileceği ağırlığın kat kat üstüdür. Bizler özel çözümlerimizle sizlerin yanındayız.

Askı, kızak, lift, vinç ve transpaletler yardımıyla ürünlerinizi hiçbir zarar görmeden binadan çıkartıyor, araçlarımıza yüklüyor ve teslim edileceği yerde de aynı hassasiyeti göstererek işlemlerimizi tamamlıyoruz. Her piyanonun özel ve pahalı bir enstrüman olduğunun bilincindeyiz.

Herhangi bir zarar gelen tuş takımı, klavye ve nota kapağının da oldukça yüksek tamir maliyetine sahip olduğunun biliyoruz. Bizler, müşterilerimizi hiçbir zaman zor durumda bırakmadan, mağdur etmeden piyanolarının taşınmasında yardımcı oluyoruz.

Bizi en güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

piyano taşıma

Başa dön