Para Kasası Taşıma

[vc_row gap=”80″ css=”.vc_custom_1530533604775{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column width=”2/3″][et_animated_title type=”h3″ font_size=”48″ mobile_font_size=”24px” tablet_font_size=”32px” line_height=”56″ animation_type=”words-direct” start_delay=””]Para Kasası Taşıma[/et_animated_title][et_gap height=”2″][et_animated_title type=”h3″ font_size=”24″ line_height=”32″ color=”#fd8c40″ animation_type=”letter-direct” start_delay=”200″]Güven Taşıyoruz.[/et_animated_title][et_gap][et_braket_simple font_size=”24″ line_height=”32″ text=”Taşınmak istiyorsunuz ama kafanızda onlarca soru var ve tedirginsiniz. Hepsini biliyoruz ve sizin için taşınmayı kabus olmaktan çıkarıyoruz.”][et_gap][vc_column_text]

[et_gap_inline width=”50″ /]Para kasası, küçük büyük her işletmede, hemen hemen her evde bulunan ürünlerdir. Ağır olduğu için hırsızlar tarafından çalınması mümkün olmayan bu kasaların taşınması da müşterilerimizi zorlamaktadır. Evlerinizi ya da iş yerlerinizi değiştirirken, ağır para kasası taşıma imkanı bulabileceğiniz işletmemiz, hızlı ve kaliteli nakliyeyle yanınızdadır. Çelik kasa taşıma alanında uzman kadromuz ve ekibimizle sizlere hizmet vermekten hem mutluluk hem de gurur duyuyoruz. Adres değişikliği, ev değişikliği gibi durumlar, para kasalarının taşınması için zemin hazırlamaktadır.

Kasa Tipleri ve Hizmetlerimiz

[et_gap_inline width=”50″ /]İşletmemizde her geçen gün yeni teknolojilerden faydalanarak sizlere hizmet ediyoruz. Para kasası taşıma hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti garantili olarak devam etmektedir. Para kasaları, profesyonel çözümler gerektiren bir hizmet alanıdır. Kaliteli ve sağlam bir taşımayla ancak gerçekleşir.

Hizmet verdiğimiz ve taşıdığımız kasa tipleri kısaca:

  • Zırhlı Kasalar
  • Kiralık Kasalar
  • Çelik Kasalar
  • Çelik ve zırhlı kasaların monte ve demonte işlemleri

Kasalarınızın zarar görmemesi ve istenen şekilde taşınması için özel ambalajlar kullanıyoruz. Bunların içerisinde ilk adımda balonlu ambalaj kağıtları ve ikinci olarak battaniyeler yer almaktadır. Kasalarınızın dışında oluşacak darbe sonucu ezikliklere ve çiziklere meydan vermiyoruz.

Ekspertizle Ürün Boyutlandırılması

[et_gap_inline width=”50″ /]Ağır para kasalarının insan eliyle kaldırılarak taşınması son derece zordur. Bankalarda, işletmelerde, evlerde bulunabilen bu ağır kasaların kaldırılarak başka bir noktaya nakliye edilmesi için bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Para kasası taşıma işlemleri için ziyaret gerçekleştirecek olan ekibimiz, ekspertiz olarak görev yapmakta ve ölçülere göre bizlere haber vermektedir. Büyüklüğü, ağırlığı ve ölçüleri alınan kasalarınızın taşınma maliyeti sizlere bildirilerek, sözleşmenin imzalanmasıyla bu süreç son bulmaktadır. Para kasalarınızın ölçüleri, hem battaniye temininde hem de diğer taşıma araçlarının seçilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Taşıma ve Ürünün Korunması

[et_gap_inline width=”50″ /]Karşılıklı olarak anlaştığımız ve belirlediğimiz tarih ve saatte, sizleri kasayı taşımak için ziyaret ediyoruz. Ekiplerimizin daha önce belirlediği taşıma sistemlerini kullanarak, garantili ve kaliteli taşıma hizmetimize başlıyoruz. Gerekli ekipmanlarımızı ve koruyucu ambalajlarımızı da yanımızda getiriyoruz. Kasanızın çizilmemesi ve darbelerden etkilenmemesi için gerekli önlemleri aldıktan sonra teknolojiden faydalanıyoruz. Yüksek katlarda bulunan ağır para kasalarını indirmek için asansörlü nakliye araçları kullanıyor, hem süreci kısaltıyor hem de araçların içerisine çok kısa sürede yerleştirerek, taşınacağı noktaya ilerlemesini sağlıyoruz.

Vinçli Sistemler

[et_gap_inline width=”50″ /]Bazı durumlarda, işletmemiz halatlarla bağlanarak vinçli sistemle de kasanın indirilmesini sağlamaktadır. Kızaklar ve halatlar bu alanda önemli yardımcı ürünlerimizdir. Müşterilerimize kasalarını taşırken hem güven hem de güler yüzlü hizmetlerimizi veriyoruz. Dünyanın dört bir yanına dilediğiniz ekipmanı, eşyayı be belgeyi bizler aracılığıyla gönderebilirsiniz. Avrupa standartlarındaki nakliye hizmetimiz, müşterilerimizi kaliteli ve güvenilir olanı seçmeye itecektir. Ürünlerinize zarar gelmemesi için en yüksek koruyuculuğa sahip ekipmanların kullanımını sağlıyoruz.

Bizi en güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

para kasası taşıma[/vc_column_text][/vc_column][vc_column animation_delay=”0″ width=”1/3″ css=”.vc_custom_1530279884745{border-left-width: 1px !important;padding-left: 20% !important;border-left-color: #e0e0e0 !important;border-left-style: solid !important;border-radius: 1px !important;}” el_class=”et-element-column-with-border-left”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-4″][/vc_column][/vc_row]

Başa dön