Fuar Stand Taşıma

[vc_row gap=”80″ css=”.vc_custom_1530533604775{padding-top: 40px !important;padding-bottom: 40px !important;}”][vc_column width=”2/3″][et_animated_title type=”h3″ font_size=”48″ mobile_font_size=”24px” tablet_font_size=”32px” line_height=”56″ animation_type=”words-direct” start_delay=””]Fuar Stand Taşıma[/et_animated_title][et_gap height=”2″][et_animated_title type=”h3″ font_size=”24″ line_height=”32″ color=”#fd8c40″ animation_type=”letter-direct” start_delay=”200″]Güven Taşıyoruz.[/et_animated_title][et_gap][et_braket_simple font_size=”24″ line_height=”32″ text=”Taşınmak istiyorsunuz ama kafanızda onlarca soru var ve tedirginsiniz. Hepsini biliyoruz ve sizin için taşınmayı kabus olmaktan çıkarıyoruz.”][et_gap][vc_column_text]

[et_gap_inline width=”50″ /]Fuar Stand Taşıma, Fuarlar, müşterilerimizin ürünlerini ve hizmetlerini tanıtım alanlarıdır. Bu alanlarda kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti sağlayan işletmemiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Fuarlarınızda tanıtımını yapacağınız ürünlerin taşınması, profesyonel ellerden sağlanmalıdır.

İşletmemiz, fuarlarınızda kullanacağınız tüm fuar stand taşıma ve ürünlerin hiçbir zarar görmeden, belirlenen noktalara ulaştırılmasını sağlıyor. Kaliteli, güvenilir taşımacılık hizmetleri, sadece evden eve nakliye hizmetleriyle değil, dünya çapında bir etkinlik ve çalışma disipliniyle gerçekleşir. Bizler bunun farkında olarak, müşterilerimize her alanda taşıma hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz

Kurumsal Kimliği Yansıtmak

[et_gap_inline width=”50″ /]Ürünlerinizi müşterilerinize sunacağınız fuar alanlarında, ezik, kırık ve yıpranmış malzemeler, kurumsal kimliğinizi yanlış yansıtacaktır. Kirlenme olmadan, temiz ve sağlıklı, profesyonel nakliye hizmeti sağlıyoruz. Özel ambalajlarda taşınan ürünlerinizi yine en uygun araçlarla farklı bölgelere gönderiyoruz.

Bu süreç içerisinde taşıdığımız ürünlerinize son derece iyi bakıyor, hiçbir zarar görmemesini sağlıyoruz. Ürünlerinizi müşterilerinize en kaliteli şekilde sunabilmeniz için elinizden geleni en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Fuar stand taşıma hizmetlerimizin ücretlerini, işletmemizle iletişime geçerek detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Ürünlerinizin Taşınması

[et_gap_inline width=”50″ /]İşletmemiz, müşterilerine kaliteli, güvenilir nakliye hizmeti sunarken, her zaman güvenilir ekipmanlar tercih etmektedir. Kırılma, ezilme ve diğer durumların ürünlerinizin başına gelmemesi için özel ürünler kullanıyoruz.

İşletmenizden ya da belirlediğiniz adresten teslim aldığımız fuar ürünleriniz sırasıyla;

  • Fuar alanlarına teslim edilmekte,
  • İsteğiniz doğrultusunda kurulmakta,
  • Fuar bitiminde toplanmakta,
  • Alınan ilk noktaya teslim edilmektedir.

Müşterilerimizin fuarlarda kendilerini ve işletmelerini en iyi şekilde tanıtması için uygun şartlarda taşınmış olan malzemelere ihtiyacı vardır. Hem hizmet ürünlerinin hem de stantların en verimli şekilde, fuar alanlarına teslim ediyoruz.

Hızlı ve Güvenli Fuar ve Stand Taşımacılığı

[et_gap_inline width=”50″ /]Fuar stand taşıma hizmetlerimiz, her zaman en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerinizin bir noktadan diğerine hızla aktarılması, fuarların açılış zamanlarına yetişmesi çok önemlidir. Hızlı çalışan ekibimiz, müşterilerimizin standlarının sökülmesinde ve takılmasında da yardımcı olarak zaman kazanma yönünde eğitimlidir.

İşletmelerin kaliteli hizmetlerimizden faydalanması için bizlerle iletişime geçmesi ve belirlenen tarih için randevu alması son derece önemlidir. Ürünlerinizin uygun taşıma paketlerine yerleştirilmesi, uygun ambalajlarla kaplanmasını sağlayan şirketimiz, kurulumunu istediğiniz takdirde gerçekleştirmektedir. Demonte ve monte işlemleri için hizmetlerimizi alırken bizlerle görüşme sağlamanız, iş akışı için en doğru çözüm yolu olacaktır.

Uzman Kadromuzun Önemi

[et_gap_inline width=”50″ /]Uzman ve deneyimli personel dahilinde çalıştığımız firmamızda, fuarlarda yer alacağınız standların ve tanıtımını yapacağınız ürünlerin ülkeye, ile, ilçeye en hızlı şekilde taşınmasını sağlıyoruz. İşletmemiz sadece ülke içinde değil aynı zamanda uluslararası bir platformda hizmet vermektedir. Geniş bir alanda hizmet veren işletmemiz, müşterilerimizin ürünlerini dünyanın dört bir yanına taşıyabilmektedir. Gümrükten geçmesi, gerekli belgelerin yetiştirilmesi ve onaylanması konusunda da son derece bilgili olan ekibimiz, bizlerin ayrılmaz bir parçasıdır.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

fuar stand taşıma[/vc_column_text][/vc_column][vc_column animation_delay=”0″ width=”1/3″ css=”.vc_custom_1530279884745{border-left-width: 1px !important;padding-left: 20% !important;border-left-color: #e0e0e0 !important;border-left-style: solid !important;border-radius: 1px !important;}” el_class=”et-element-column-with-border-left”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-4″][/vc_column][/vc_row]

Başa dön