Fabrika Taşıma

Özel bir şekilde alanında yetiştirilmiş olan elemanlarımız sayesinde üstesinden geldiğimiz ve gerekli ekipmanlara sahip olduğumuz bir başka hizmetimiz de fabrika taşıma hizmetidir. Bu konuda ihtiyaç duyacağınız her türlü işlemde firmamızla iletişime geçmeniz önemlidir.

Fabrikaların geniş malzemeleri, ofis ürünleri, kırtasiye eşyaları, ağır makineleri olabilir. Bahsedilen ürünlerin tamamını taşımak için yapılması gereken işlemler için gereken tüm malzemeler firmamızda bulunur. Elemanlarımız bu malzemeleri kullanarak fabrikanızda bulunan tüm parçaları araçlara yükleyerek taşınmanıza yardımcı olurlar.

Fabrikanızın rahat ve zamanında taşınmasına imkan tanıyan tüm iş gücüne ve malzeme tedarikine sahip olduğumuzdan dolayı hizmetimizden memnun kalmanız olası bir durumdur.

Nasıl Paketleme Yapıyoruz?

İşletmemizden talep ettiğiniz fabrika taşıma işlemi için alacağınız hizmet oldukça profesyonel olacaktır. Paketleme işlemlerinde de her aşamada olduğu gibi oldukça titiz bir şekilde davranıyoruz.

  • Makineler sayesinde havalı bir şekilde ofis malzemelerini paketliyoruz.
  • Elektronik olan malzemeleriniz de çalışanlarımız tarafından koliler içine yerleştirilir.
  • Ağır olan iş makineleriniz için de lift veya benzer ürünler kullanılır.
  • Tamamının sigortaları yapılarak ve içeriklerine dikkat ederek bu adımlar tamamlanır.

Bu nedenle hassas makineleri ve elektronik olarak malzeme ağırlığı bulunan firmaların bile hizmetimizden memnun kalmasını kolaylaştırıyoruz. Geniş araç filomuz olmasından dolayı da taşıma olanaklarında da sınırlama olmuyor.

Hangi Taşıma Adımları İzlenir?

Firmamız tarafından fabrika taşıma işlemleri yapılırken rafların sökülmesi ve araca yerleştirilmesi sağlanır. Bahsedilen demonte işlemleri ve koli kısımları da yerine getirildikten hemen sonra araçlara malzemelerin yerleştirilmesi sağlanır. Buna bağlı olarak da verilen hareket doğru elemanlarımız aracılığıyla taşıma işlemlerine geçilir. Taşıma işlemlerinde titiz, zamanlamaya ve bilgi akışına önem veren elemanlarımız olmasından dolayı her noktada güvende hissetmeniz mümkün olur.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Taşınan ve araçlara koyulan fabrika malzemeleriniz hemen elemanlarımız tarafından monte işlemleri yapılmak üzere verilen adrese ulaştırılır. Şehir içinde veya dışında olması fark etmeksizin işlemleriniz oldukça hızlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Çünkü fabrika veya ofis taşınması işlemlerinde zamanın çok daha fazla önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Eşyalar talep ettiğiniz yerlere gerekli olması durumunda asansör de kullanılarak hemen çıkarılır. Elemanlarımız tarafından kurulumları tamamlanır. Böylelikle hemen çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam etme şansınız da olacaktır.

Özel Programların Hazırlanması

Fabrikaların taşınması kurumsal firmalar tarafından firmamızdan sıklıkla talep edilen bir hizmettir. Bundan dolayı da özel programlar hazırlayarak çalışmaya çalışırız. Bunun için de zamanda almayacak, hızlı ve pratik çözümler sunmak adına planlı hareket etmeyi amaçlıyoruz. Uygun maliyetler altında ve olabilecek en iyi hizmet kalitesini sunarak taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. Bunun için de titizlikle ve hazırlanan zaman çizelgesine bağlı kalarak hareket etmeye çalışıyoruz. Bu konuda desteğe ihtiyacınız olması halinde kurumsal olarak çalışan firmamızdan bilgi alabilir ve teklif sunmamıza olanak tanıyabilirsiniz.

Bizi en güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

fabrika taşıma

Uzman ekibimiz öncelikle fabrikanızın komple analizini yapar, ardından nakliye işleminde kullanılacak olan araç seçiminden eşyalarınızda kullanılacak ambalajlara kadar detaylı planlama yapar. Fiyat teklifini size sunar.

Planlama ve fiyatta anlaşıldıktan sonra sözleşme yapılır. Tüm detaylar ve müşteriyle konuşulan tüm hususlar nakliyat sözleşmesinde yer alır. “Sigortalı Nakliyat” hizmeti sayesinde istenmeyen kazalara karşı eşyalarınız sigortalanır.

Ceketinizi ve özel eşyalarınızı alıp gidebilirsiniz. Nakliye sürecinde eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması için paketleme aşaması önemlidir. Kaliteli ve hijyenik paketlerin kullanılmasına Boss Nakliyat olarak büyük önem gösteriyoruz.

Fabrikanızda paketlenen eşyalarınız ve makinalarınız özenle araca yüklenir ve yeni fabrikanıza doğru yola çıkar. Yeni fabrikanıza varıldığında önce fabrikanız analiz edilir ve taşıma planlaması yapılır.

Yeni fabrikanızda yaptığımız araştırmalar neticesinde taşıma planı yapıldıktan sonra, eşyalarınız ve makineleriniz yine büyük bir titizlikle fabrikanıza taşınması gerçekleştirilir.

Sizin eşliğinizde yeni fabrikanıza taşıdığımız eşyaların ve makinaların ambalajlarının çıkartılması ve ilgili yerlere yerleştirmesi işlemini yaparız. Böylece nakliye süreci tamamlanmış olur.

Başa dön