Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, Eşyalarınızı bir yerden farklı bir noktaya güven içerisinde taşıdığımız firmamızda kalabalık ve profesyonel bir ekip ile hizmet vererek tüm taleplerini karşılıyoruz. Müşterilerimiz bizim ile firma web sitemiz üzerinden iletişime geçtikleri zaman fiyatlarda dahil tüm bilgilerimizi tüm şeffaflık ile paylaşıyoruz.

Güvenilir nakliyat hizmetimizin yanı sıra tüm eşyaları değerlerinin üzerlerinde sigortalayarak isteyen müşterilerimize sigorta poliçelerini de veriyoruz. İsteyen müşterilerimiz bu poliçeler ile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile iletişime geçerek sigorta detayları hakkında bilgi alabilirler.

Ayrıca web sitemizde 7/24 aktif olan canlı destek hattımız da bulunmaktadır. Müşterilerimizin merak ettikleri tüm sorulara bu birim aracılığı ile anlık cevaplar veriyoruz. Üç aşamalı olarak hizmet verdiğimiz firmamızda ofis çalışanlarımız, keşif ve taşıma ekiplerimiz bulunmaktadır. Her biri koordineli olarak çalışan bu birimlerimiz nakliyat süresi boyunca iletişim halinde olarak müşterilerimizin en ufak mağduriyet dahi yaşamalarına izin vermemektedirler.

Evden Eve Nakliyat İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Firma olarak evden eve nakliyat taleplerini günün her saati web adresimiz üzerinden alıyoruz. Alınan tüm talepler işlem sırasına göre mesai saatlerinin ilk saatleri ile birlikte ofis çalışanlarımız tarafından değerlendiriyorlar.

Müşterilere tek tek geri dönüş sağlayan ofis çalışanlarımız aldıkları bilgilerin doğrultusunda adrese ilk olarak bazı bilgiler edinmeleri için keşif ekibini yönlendiriyorlar. Eşya sayısı, kat sayısı ve evin konumunu hakkında bilgiler edinen keşif ekibi daha sonra taşıma ekibini bilgilendirerek adrese gönderiyorlar.

Aldıkları bilgiler ile uygun ekipman ve araç desteği ile belirlenen saatte adrese ulaşan taşıma ekibimiz ise sökme, ambalajlama, taşıma ve yükleme işlem sırasıyla eşyaları araca uygun şekilde yerleştiriyorlar. Daha sonra eşyalar ile birlikte yeni adrese doğru yola çıkan ekibimiz yeni adreste yerleştirme işlemleri sonrası adresten ayrılıyorlar.

Evden Eve Nakliyat Ücreti Nedir?

Müşterilerimize evden eve nakliyat konusunda en uygun fiyatları sunmamızın yanı sıra belirli dönemlerde yaptığımız kampanyalar ile de ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Değişken fiyat seçenekleri ile hizmet verdiğimiz firmamızda müşterilere belirttiğimiz ücretleri en çok da aşağıda belirtilen seçenekler belirliyorlar.

Fiyat etkenleri;

• Asansör kullanımı
• İki adres arası mesafenin uzaklığı
• Eşya sayısı
• Kırılabilir ve sigorta kapsamına giren eşya çokluğu

Tüm bu etkenler çerçevesinde isteyen müşterilerimiz ücret konusunda canlı destek biriminden de bilgi alabilirler.

Sigorta Bedeli:

Firmamızda evden eve nakliyat süresi boyunca tüm eşyalar sigortalanarak müşterilerimiz kesinlikle mağdur edilmemektedirler. En güvenilir sigorta şirketi ile anlaşmalı olan firmamızda olumsuz durumlarda da tüm sigorta işlemlerini personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Talep Oluşturma:

Firmamızın web adresine giriş yapan müşterilerimiz sağ üst köşede iletişim bölümünü görürler. Bu bölüme giren müşterilerimiz burada bulunan talep formunu günün her saati doldurabilirler. Bu formu doğru bilgiler ile eksiksiz olarak müşterilerimizin verdiği telefon numaralarına ise personellerimiz günün ilk saatleri ile birlikte dönüş yapmaktadırlar.

Bizi en güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda evden eve nakliyat ile ilgili daha çeşitli makaleler bulabilirsiniz.
evden eve nakliyat

Uzman ekibimiz öncelikle taşınacak olan eşyaların analizini yapar ardından nakliye işleminde kullanılacak olan araç seçiminden eşyalarınızda kullanılacak ambalajlara kadar detaylı planlama yapar. Fiyat teklifini size sunar.

Planlama ve fiyatta anlaşıldıktan sonra sözleşme yapılır. Tüm detaylar ve müşteriyle konuşulan tüm hususlar nakliyat sözleşmesinde yer alır. “Sigortalı Nakliyat” hizmeti sayesinde istenmeyen kazalara karşı eşyalarınız sigortalanır.

Ceketinizi ve ziynet eşyalarınızı alıp evden çıkabilirsiniz. Nakliye sürecinde eşyaların güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması için paketleme aşaması önemlidir. Kaliteli ve hijyenik paketlerin kullanılmasına Boss Nakliyat olarak büyük önem gösteriyoruz.

Evinizde paketlenen eşyalarınız özenle araca yüklenir ve yeni evinize doğru yola çıkar. Yeni evinize varıldığında önce eviniz analiz edilir ve taşıma planlaması yapılır.

Yeni evinizde yaptığımız araştırmalar neticesinde taşıma planı yapıldıktan sonra, eşyalarınız yine büyük bir titizlikle evinize taşınması gerçekleştirilir.

Sizin eşliğinizde yeni evinize taşıdığımız eşyaların ambalajlarının çıkartılması ve ilgili yerlere yerleştirmesi işlemini yaparız. Böylece nakliyat süreci tamamlanmış olur.

Başa dön