Eşya Depolama

Eşyalarınızın güvenle taşınması ve uygun depolarda muhafaza edilmesi konuşundu güvenilir hizmetler veriyoruz. Çeşitli nedenlerle oturdukları evlerden taşınmak zorunda olanlar bazen eşyalarını bir depoda tutma ihtiyacı duyabiliyorlar. Boss nakliyat olarak eşya depolama hizmeti veriyor ve eşyalarınızı uygun depolarda muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Taşınma ya da depolama hizmetleri için firmamıza başvuruda bulunduğunuzda, uzman ekspertizlerimiz, eşyaları yerinde inceleyecek, uygun depo durumunu ve taşıma işleminde kullanılacak araç türünü belirliyorlar. Ekspertizlerin hazırlamış olduğu rapora göre, hizmet ücretlerimizi belirliyoruz. Depolama hizmetlerimizde, eşyalarınızın kaplayacağı yer durumuna göre özel depo belirliyor ve belirlenen süre kadar hiç zarar görmeden kalmasını sağlıyoruz.

Eşya Depolarımız

Boss nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimizde kalite konusunda hassas davranıyoruz. Tüm taşıma ve depolama hizmetlerimizi sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz sunduğumuz eşya depolama hizmetlerimizde, taşıma hizmetleri, depolama malzemeleri ve eşyaların konulduğu deponun aylık kirası hesaplamalarını yaparak en uygun fiyatları veriyoruz. Depolarımızın tamamı 24 saat kamera sistemi ve güvenlik personeli ile koruma altınadır. Eşyalarınız özel konteynerlere konur ve kilitli olarak durur. Eşyaların zarar görmemesi, nem gibi etkenlere karşı koruma altına alınır.

Hizmetlerimiz

Nakliyat sektöründe müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Bunun için nakliye hizmetlerimizde, en iyi araç seçeneklerini ve deneyimli personelleri kullanmaya çalışıyoruz.

Hizmet seçeneklerimiz arasında şunlar yer alıyor;

  • Depolama,
  • Evden eve nakliyat
  • Askılı tekstil,
  • Banka taşımacılığı,
  • Asansörlü nakliyat,
  • Fabrika taşımacılığı,
  • Şehiriçi nakliyat,
  • Parsiyel eşya

İnsanlar, bazen işlerinin kötü gitmesi nedeniyle ofislerini ya da iş yerlerini kapatmak zorunda kalıyor. Kirada oldukları zaman eşyalarını belirli bir depoda muhafaza etmek istiyorlar. Bu aşamada bizler, özel depolama sistemimiz ile her türlü eşyanın depolanması işleminde yardımcı oluyoruz.

Eşya Paketleme

Müşterilerimize hizmetlerimizde, ekspertiz işlemleri sonrasında yapılacak olan işlemleri belirliyoruz. Eşya taşıma işlemlerinde, tüm eşyaların güvenli şekilde muhafaza edilebilmesi için elemanlarımız paketleme işlemlerini yapıyorlar. Eşya depolama işlemlerimizde, eşyalarını zarar görmeden uzun süre bekletilebilmesi için özel malzemeler ile ambalajını ve paketlenmesini yapıyoruz. Müşterilerimize, isterlerse eşyalarını elemanlarımızın paketleyebileceğini, kendilerinin bir işlem yapmalarına gerek olmadığını belirtiyoruz.

Hizmet Sözleşmesi

Eşya taşıma veya depolama hizmetleri için bizimle görüşen müşterilerimize tüm hizmetlerimiz için sözleşme hazırlıyoruz. Sözleşmelerimizde, hizmet sigortası, hangi durumların sigorta kapsamına girdiğini belirtiyoruz. Ekspertiz raporuna göre eşyaların kaplayacağı alanın durumuna göre depo alını ve kiralama süresine göre ücret belirlemesi yapıyoruz. Kira bedelini ve ödeme şeklini sözleşmelerimizde belirtiyoruz.

Ekspertiz Hizmetlerimiz

Ekspertiz işlemlerimizi tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunuyoruz. Hizmetlerimiz için bize başvuruda bulunan müşterilerimizden randevu olarak, ekspertizlerimizi gönderiyor ve eşya tespitini yerinde yaptırıyoruz. Yapılan tespitlere göre eşyaların ambalajı, paketlenmesi, taşımada kullanılacak eleman sayısı, uygun taşıma aracı ve depo durumu gibi belirlemeleri yapıyoruz. Ekspertiz hizmetlerimiz ile hizmetlerimizin, daha güvenli ve kaliteli verilmesini sağlıyoruz.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

eşya depolama

Başa dön