Şehirler Arası Taşımacılık Alanında Uzmanız

Şehirler arası taşımacılık konusunda uzmanız!

Boss Nakliyat olarak blog sayfamızda sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Taşımacılık, nakliye konularında siz kıymetli müşterilerimizin en doğru markayı seçtiğinden emin olmak istiyoruz. Şehirler arası taşımacılık, şehir içi faaliyetler yanında farklı parametreleri içinde barındıran profesyonel yapılması gereken bir faaliyet. 

Türkiye içinde dilediğiniz noktadan dilediğiniz noktaya sizlerin taşınmasına yardımcı oluyoruz. Profesyonel operasyon ekiplerimiz sürecin en başından ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyerek en doğru şekilde tüm işlemlerinizle ilgileniyor. Şehirler arası nakliye firmaları arasında farkımız da ekibimizin özenli çalışmasından ve tüm yeni teknolojilerimizi operasyonlarımızda uygulamamızdan kaynaklanıyor. 

Şehirler arası taşımacılık kimler tarafından tercih edilir?

10 yıla yaklaşan tecrübemiz bize gösteriyor ki herkes bir gün şehir değiştirebilir. Hayat bizleri çok farklı yerlere taşıyabilir. Bizler taşımacılık yapıyor gibi görünsek de aslında sizlerin hayat hikayelerinde bir yere sahip olduğumuzun da farkındayız.  Bu bakımdan tüm müşterilerimize özen gösteriyoruz. 

  • Kamu personeli atama veya eş durumları nedeniyle taşınma durumunda kalabilir.
  • Özel kuruluşlarda görev alan kişiler atama sonucu taşınabilir.
  • Özel kurumlar bölge değiştirebilir.
  • Herhangi bir rahatsızlık sonucu farklı iklim ihtiyacı nedeniyle şehirler arası taşımacılık konusunda desteğimize ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Emeklilik nedeniyle şehir değiştirilebilir. 

Aslında daha önce de belirttiğimiz gibi şehirler arası nakliye pek çok kişi, aile ve kurum tarafından her an ihtiyaç duyulabilir bir faaliyettir.

Şehirler arası taşımacılık yapan birbirinden köklü ve değerli rakibimiz arasında fiyat konusunda da oldukça özenli davrandığımızı bildirmek isteriz. “Şehirler arası nakliyat fiyatları” konusunda araştırmalar yapıyorsanız yazımızı okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

Şehirler arası taşımacılık konusunda farkımız nedir?

Önceki yazılarımızda da sizlerle detaylı şekilde paylaştığımız gibi ev, ofis taşıma konusunda çok büyük bir özenle operasyon yürütüyoruz. Bizler şehirler arası taşımacılık sırasında şoförlerimizin sağlığından başlayarak tüm konularda süreçlere dikkat ediyoruz. Araçlarımızı en az iki şoförle yola çıkarıyor, araçlarımızın bakımlarını düzenli yaptırıyoruz çünkü hem onların can güvenliğinin hem de sizlerin eşyalarınızın güvenliğinin değerinin farkındayız. Kazanç odaklı değil iş odaklı bir felsefe ile çalıştığımızı bilmenizi isteriz. 

Farkımız özenimiz, profesyonelliğimizdir.  Şehirler arası nakliyat konusundaki diğer bilgilere buradaki linkten ulaşabilirsiniz.. Ayıca blog sitemizdeki diğer yazılara da buradan göz atabilirsiniz. 

Şehirler arası nakliyat fiyatları neye göre belirleniyor? 

Şehirler arası taşımacılık alanında fiyat belirlenirken şehir içerisinde yapılan faaliyetlere ek olarak km hesabı yapılıyor. Bunun dışında görevli personelin bölgede çalışması gereken saat/gün hesaplanıyor. Elbette tüm bu hesaplamalar müşteriden daha fazla bütçe talep etme amacıyla değil siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak yapılıyor.

Sektörümüzle alakalı herhangi bir konuda bizlere soru sormanızdan mutluluk duyarız. Bizler sizler için çalışıyoruz. Markamızı tercih etmeyecek olsanız bile sizlerle tanışmış olmak, yardımcı olmak bizlere mutluluk verir. İşte bu yüzden dilerseniz iletişim formumuzu doldurabilir, dilerseniz bizleri 0532 491 91 30 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Instagram hesabımızı mutlaka takip edin! 

Şehirler Arası Taşımacılık Alanında Uzmanız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön