Evden eve nakliyat ya da evden eve nakliye başından sonuna profesyonel bir iştir. Herhangi bir araç kiralanarak, kaba kuvvet uygulayarak yapılması halinde ciddi sorunlara, kayıplara yol açabilir.  

Evden eve nakliyat ev ya da iş yerinizin taşınmasının planlanması ve ön çalışma yapılmasıyla başlar. Eşyalarınızın demonte edilmesi, doğru şekilde paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi, yeni alanına götürüldüğünde yeniden birleştirilmesi süreçleri hassas yürütülmelidir.

Boss Nakliyat olarak evden eve nakliyat işine başladığımız ilk günden beri sizlerin memnuniyeti için canla başla çalışıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat bölgesi çıkışlı olarak şehirler arası nakliyat taşımacılık, büro nakliyatı, villa taşımacılığı, piyano, arşiv taşımacılığı gibi birçok alanda profesyonel hizmet veriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz alanın mahiyetine, kapsamına göre şekillenir. Maliyetler hizmetin içeriği, kapsamına göre değişiklik gösterebilir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizi Türkiye’nin her iline sunuyoruz. İstanbul’dan tüm illere şehirler arası evden eve nakliyat konusunda sizlere destek olduğumuzu ve tüm süreçleri hassasiyetle yönettiğimizi bilmenizi isteriz.

Evden eve nakliyat ile ilgili tüm sorularınızı 444 4 336 – 0532 491 91 30 numaralarımızı arayarak sorabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan ve sizi en doğru sonuca yönlendirmek için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Buraya tıklayarak detaylı formumuzu doldurabilir ve bizlerle mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYE SÜREÇLERİ

Kullandığınız arama motoruna “ İstanbul evden eve nakliyat “ yazdığınızda karşınıza onlarca farklı nakliye firması çıkar. Burada hangi marka ile çalışırsanız çalışın bilmenizi isteriz ki ürünlerinizin güvenli ve sigortalı olarak taşınabilmesi gerekir. İşi yapacak olan personelin mutlu ve eğitimli olması işini motive yapması da ayrıca önemlidir.

Güvenilir şehirler arası evden eve nakliye konusunda Boss Nakliyat’a güvenebilirsiniz.

Evden eve taşımacılık konusunda en dikkat etmeniz gereken konulardan biri de taşınacak olan alanın, eşyaların detay bilgilerini çalışmayı seçtiğiniz marka operasyon ekibi ile paylaşmaktır. Bilgileri doğru aktarmanız ek maliyetlerden sizleri kurtarır. Operasyon ekibinin sizleri yönlendirmesi konusunda destek alabilirsiniz.

Boss Nakliyat ile çalışmak isterseniz taşımak istediğiniz alanın ve eşyaların fotoğraflarını Whatsapp ya da mail yoluyla bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz keşif için alana gelip sizlere en doğru teklifi de verebiliriz. Sizlerin memnuniyeti için buradayız.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT SÜTEÇLERİNDE KONUMUN ÖNEMİ

Boss Nakliyat ile çalışmayı seçtiniz. Eşyalarınızı ve alanınızı inceleyerek sizlere en doğru teklifi verebilmemiz için dikkate almamız gereken son husus ise konumdur. Konum yalnızca mesafe olarak algılanmamalı. Örneğin evinizde çok kıymet verdiğiniz bir piyanonuz var. Taşınması en zor objelerden biridir çünkü çok hassastır. Piyano taşımacılığı konusundaki tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz ki taşındığınız yerde asansörün olup olmadığı, bu kıymetli objenin nasıl eve ulaştırılacağı çok dikkatle incelenmesi gereken bir konudur.

Evden eve nakliyat konusunda dikkat etmeniz gereken konuları özetlemek gerekirse:
  • Eşyalarınızın ve alanın fotoğraflarını, önemli markaları Boss Nakliyat ile paylaşmanız sizi ek maliyetlerden kurtar. Operasyon ekiplerimiz dilediğiniz takdirde alana gelerek ücretsiz keşif yapabilir.
  • Taşınacağınız konumun mesafesi ve asansör olup olmadığı önemlidir.
  • Demonte işlemleri, montaj işlemlerinin olup olmayacağını da mutlaka bildirmelisiniz.
  • Eşyalarınızın sigortalı taşınmasını tercih ediyorsanız bu konuda bilgilendirme yapmanız ve çalıştığınız nakliyat markasını bilgilendirmeniz gerekmektedir.
  • Son olarak eşyalarınızın sıfır mı yoksa  eski ürünler mi olduğunu çalıştığınız firmaya mutlaka iletmelisiniz.

Bizler Boss Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda sizleri memnun etmek için çok çalışıyoruz. Müşterimiz olsanız da olmasanız da bizleri arayarak sorularınızı iletebilirsiniz. Umarız bir gün birlikte çalışırız.

Bizi instagram ‘dan takip etmek için lütfen tıklayın..