Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı, Bankalar, insanların para alış verişini gerçekleştirdiği, fatura ödemelerini yaptığı ve diğer işlemlerini gerçekleştirdiği yerlerdir. Bankalar, bazen özel bazen genel sebeplerden dolayı başka bir binaya taşınmak zorunda kalabilir. Binayla ilgili problemler, firmayla ilgili problemler ve yeterli iç alanın bulunmaması, bankanın taşınmasında büyük rol oynamaktadır. Müşterilerimizin özel ya da devlet bankalarının şubelerinin taşınmasında, hizmetlerimiz sürmektedir. Güvenilir bir şekilde ürün taşıması yaparken her zaman şeffaf olmaya özen gösteriyoruz.

Gerekli Ekipman ve Ambalajlara Karar Verilmesi

Banka taşımacılığı aşamasına geçmeden önce, şirketimizle iletişime geçmeniz bizler için önemlidir. İşletmenizin büyüklüğünü, içindeki demirbaş sayısını, arşiv büyüklüğünü, kasa ve bilgisayar adedini saptamamız gerekmektedir. Bankanızı bütüncül olarak taşıyacağımız için her ürünün kaliteli bir şekilde paketlendiğinden emin olmalıyız.

Ekspertiz uzmanlarımız, müşterilerimizin bankalarını ziyaret ederek, taşınacak tüm ürünlerin listesini çıkartır, sonrasında bu ürünlerin taşınması için gerekli kutu ve ambalaj sayısını belirler ve gerekli nakliye aracını önerir. Taşınacak eşyaların adedi de getirilecek nakliye aracının büyüklüğünü direkt etkilemektedir.

Güvenle Taşıma

Bizler ürün ihtiyacına yönelik bir fiyat listesi çıkartır ve sizlere sunarız. Banka taşımacılığı alanında hizmetlerimiz ve ücretlerimizde anlaştığımız takdirde, sözleşmeyi imzalayarak belirlediğimiz gün bankanızı taşımaya geliriz. Her ürünü kendisine özel kutularda ve ambalajlarda nakliye ederek, her zaman müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Masalardan sandalyelere, kasalardan bilgisayarlara kadar tüm ürünlerinizi belirlediğinizi noktaya, güvenle ve özenle taşımaktayız. Bekleme alanlarındaki koltuklarınız, bankolar, numara tabelası, banko arkası dolaplar ve dahası kaliteli hizmetlerimiz ve güvenli işletmemiz tarafından taşınmaktadır.

Müşterilerimize Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin bizleri banka taşımacılığı alanında tercih etmesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Bizler birbirinden farklı pek çok alanda hizmet vererek, nüfuz alanımızı genişletmeye çalışan bir işletmeyiz.

Müşterilerimiz bizleri tercih ettiğinde:

  • Güleryüzlü hizmet
  • Kaliteli taşımacılık
  • Koşulların en iyi şekilde gerçekleştirilmesi
  • Uygun fiyata ulaşacaktır.

Kaliteli ve güvenilir işletmemizde, her zaman dürüstlükten yana olarak sizlere hizmet veriyoruz. Her eşyanızı kendi eşyamız gibi koruyor ve kolluyoruz. Böylece müşterilerimizle empati yaparak en garantili hizmeti sunuyoruz. Tüm eşyalarınıza son derece önem veriyor, her birini kendi kırılganlığına ve özelliğine göre paketleyerek araçlarımıza yüklüyoruz. Böylece oluşabilecek her sorunun önüne geçiyoruz.

Banka Arşivlerinin ve Belgelerinin Taşınması

Bankalarda, pek çok belge ve doküman bulunmaktadır. Pek çok işlem için son derece önemli olan bu belgeler, gizlilik içerisinde korunmalıdır. İşletmemiz, müşterilerinizin ve sisteminizin bilgilerini kimse ulaşamayacak şekilde paketliyor ve korunaklı bir şekilde teslim ediyor.

Gerekli büyüklüklerdeki kolilerimizde ve kutularımızda, tüm dosyalarınızın ve belgelerinizin taşınmasını sağlıyoruz. Kutularımızı ne çok büyük ne çok küçük seçiyor, orta boyutta belge ağırlığına göre paketleme yapıyoruz.

Böylece kolilerin yırtılması, su alması gibi olumsuz durumlardan sizleri koruyoruz. Müşteri memnuniyeti için özel ambalajlarda nemden ve sudan etkilenmeyecek şekilde nakliyeyi gerçekleştiriyoruz.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

banka taşıma

Başa dön