Asansörlü Nakliye

Evden eve taşıma işlemlerinde ihtiyaç duyulması halinde asansörlü nakliye işlemlerini de yerine getiriyoruz. Taşıma taleplerinizde gerekli olan işlerin yerine getirilmesi için oldukça önemli bir gereksinimdir.

Asansörlü nakliye, artık taşıma faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Firmamız gibi profesyonel bir şekilde bu işlemleri yapamayan firmalar bazen asansör kullanamadıklarından dolayı daha güvensiz yollar ile taşıma işlemlerinizi yapmaya çalışabilirler.

Bu durum eşyalarınızın zarar görmesine veya memnun kalmamanıza neden olabilir. Bundan dolayı asansör kullanımı yapan firmamızdan destek almanız önerilir. Eşyalarınızın daha yüksek katlara taşınmasında güvenli bir yol olarak kullandığımız bu imkanla daha kolay ve pratik taşımalar yapabiliyoruz.

Asansörlü Nakliye ‘nin Faydaları Nelerdir?

Eşyalarınızın taşınması sırasında kullandığımız asansörlü nakliye her zaman gerekli olmayan bir ihtiyaçtır. Giriş katta bulunan bir ofise veya iş yerine asansörlü taşıma ile bir işlem yapmanız gerekmezken yüksek katlı bir yere eşya taşımak için kullanılması gerekir.
Firma olarak alanında eğitimli ve kullanım yetkisi almak için yeterli donanım ve tecrübeye sahip olan elemanlar ile çalışıyoruz. Bundan dolayı asansör kullanımı ile pratik ve daha güvenli taşıma işlemleri yapıyoruz. Firmamızdan destek almak istediğinizde kolaylıkla bu hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Nasıl Taşıma Yapıyoruz?

Talep ettiğiniz taşıma işlemi için keşif yapmaya gelen uzman ekibimiz bu sırada tüm detayları kontrol ediyor.

Kontrol sırasında;

  • Adres ve kat bilgisi,,
  • Taşınacak olan malzemelerin durumu,
  • Asansörlü nakliye gerekip gerekmediği gibi detayların tamamı hakkında bilgi edinmeye yönelik sorular sorulur. Kullanılacak yöntemden müşterilerin bilgilendirilmesi.

Bu sayede gerekli olan düzenlemeler elemanlarımız tarafından yapılır. Taşıma işlemleri sırasında yapılan tüm sigortalama ve paketleme işlemleri aynı şekilde geçerli olur. Firmamız çalışanları titizlikle taşıma ve yerleşme işlemlerinizi yerine getirirler.

Sigortalı ve Pratik Çözümler

İstediğiniz taşıma işlemlerinde asansör kullanımı, sigorta işlemleri, uygun paketleme ve taşıma gibi detaylara son derece önem vererek çalışıyoruz. Tüm işlem adımları sırasında bilgi verilmesine de dikkat ediliyor. Bu sayede her detayla alakalı bilgileri almış oluyorsunuz. Taşımaların tamamı sigortalı ve hasara karşı güvence altında olacak şekilde karşılanıyor. Bunun için herhangi bir sorun yaşanmasını da engelliyoruz. Asansör kullanımı da daha pratik ve güvenilir bir şekilde taşıma yapılmasına neden oluyor.

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Bu hizmetimizden talep etmeniz halinde yapılması gereken işlem sadece iletişime geçmek olmalıdır. İletişime geçerek olabilecek en kısa süre içinde keşif ve bilgi alma imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. İletişim formunun doldurulmasından sonra da elemanlarımız size geri dönüş sağlayacaktır. Sorunsuz, kaliteli ve uygun fiyatlar ile taşıma işlemlerini yerine getirmemiz için firmamız iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içinde geri dönüş sağlanır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor olmamızdan dolayı tecrübe ve imkanlarımız konusunda da son derece geniş olanaklara sahip olmamız doğaldır.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

asansörlü nakliye

Başa dön