Antika Eşya Taşıma

İşletmemiz, müşterilerine antika eşya taşıma konusunda geniş bir hizmet sağlamaktadır. Müşterilerimizin evlerindeki ya da iş yerlerindeki antika eşyaların bir noktadan başka bir noktaya taşınması hem önem hem de dikkat gerektirmektedir. Antika eşyalar, eski ve değerli olduğu için özel paketler ve ambalajlar gerektirir.

Hiçbir antika eşyanızın zarar görmeden dünyanın dört bir yanına taşınmasını sağlıyoruz. Avrupa standartlarında verdiğimiz hizmetlerimizi her zaman güçlendirerek en iyiyi hak eden müşterilerimize sunuyoruz. Antika taşıma hizmetinin profesyonellerden alınması gerektiğini biliyoruz. Bizler alanında uzman ekip arkadaşlarımızla bu profesyonelliği sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Yerinde Ekspertiz Hizmeti

Evlerinize ve iş yerlerinize gönderdiğimiz ekspertiz arkadaşlarımız, bizlere ürünlerin boyutları ve adedi hakkında bilgi vermektedir. Bu bilgiler sonucunda gerekli olan taşıma kolisi ve paketleme ambalajlarını temin ederiz. Bir sonraki aşamada, sizlere antika eşya taşıma için uygun gördükleri yöntemleri anlatarak, karşılıklı bilgi alışverişi yaparlar. Ortak noktada buluştuğumuzda anlaşma metnini ve sözleşmeyi imzalayarak işlemlere başlarız. Belirlediğimiz tarihte, antikalarınızın iş yerinizden ya da evinizden paketlenmesini sağlayarak taşıma işlemlerine başlıyoruz. Özenle araçlarımıza yüklediğimiz eşyalarınızı, bir sonraki noktaya taşıyoruz.

Özenli Taşıma

Antika eşya taşıma konusunda hep dikkatli ve temkinliyiz. Antikalarınızın hiçbir zarar görmemesi için ister ahşap ister cam olsun gerekli tedbirleri alıyoruz. Kırılmadan, zedelenmeden, hiçbir yara bere almadan belirlediğimiz noktaya ulaşması için özel araçlarımızla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetimizi artırmamızın en önemli noktalarından birisi de güler yüzlü hizmetimizdir. Her zaman sizleri dinliyor, sorunlarınıza çözüm üretiyoruz. Balonlu paket kağıtları kullanarak, olası çarpma ve darbelere karşı önlemi elden bırakmıyoruz. Islanması durumunda büyük zarar alabilecek antika eşyalarınızı, özel nem ve su geçirmez kutularımızda saklıyoruz.

Depolama Hizmeti

Evlerinizde ve iş yerlerinizde yer alan, antika ürünlerinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden taşıma sırasında uzman ekibimiz görevi devralıyor. Sizlere eksiksiz ve kaliteli taşıma hizmetimizi sunarken, bizlerden depolama hizmeti de isteyebilirsiniz. Depolama hizmetlerimizde, sizlere özel depolarda ürünlerinizin saklandığını belirtmemiz gerekir. Sürekli kamerayla izlenen bu depolar, hem güvenli hem de geçici süreliğine kullanmak için harika çözümlerdir. Bunun yanında antika eşyalarınızı, dünyanın farklı noktalarına da taşıyabilir, hizmetlerimizi bu alanda da değerlendirebilirsiniz.

Antika Eşya Taşıma Farkı

Antika taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığından pek çok noktada ayrılmaktadır. Genel itibariyle ikisi de eşyanın bir noktadan diğerine götürülmesi olsa da, antikaların çok daha değerli olması ve herhangi bir yanlış durumda geri dönüşü olmadığının bilincindeyiz.

Ürünlerinizi;

  • Her zaman dikkatli taşıyor,
  • Gerekli tüm önlemleri paketleme aşamasında alıyor,
  • Özel taşıma araçlarımızla aktarıyoruz.

Müşterilerimizin kaliteli hizmetlerimizden faydalanırken, gözlerinin arkada kalmaması bizler için çok önemlidir. Güvenilir hizmetlerimizi, her zaman karşılıklı sözleşmelerle destekleyerek sunuyoruz. Böylece iki tarafın da mağdur olmasını engelliyoruz.

Bizi güncel olarak instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Blog sayfamızda nakliyat ile ilgili çeşitli makaleler bulabilirsiniz.

antika eşya taşıma

Başa dön